Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 17:54
 
AK Parti Aydın Teşkilatı seferberlik ilan etti!
Konuyla ilgili olarak Gündem Aydın’a özel açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen seçim startını verdiklerini belirterek kararın tüm ülkeye hayırlı olmasını diledi.
GÜNDEM Haberi
AK Parti Aydın Teşkilatı seferberlik ilan etti!

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim çağrısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli’nin görüşmesinden erken seçim çıktı. Seçim zirvesi sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim için tarih verdi: 24 Haziran 2018. Açıklamaların ardından Ak Parti Aydın Teşkilatı Seferberlik ilan etti…

 

 “Hazırız” mesajı verdi…

Özmen bir gün önce kendisine yöneltilen erken seçim ile ilgili sorumuza siyasette her şey olabilir cevabını vermiş ve erken seçim için açık kapı bırakmıştı. AK Parti’nin seçimlerle ilgili öngörüsünün Mart veya Kasım 2019  olarak belirlendiğini ifade eden Özmen, bugün gerçekleşen ‘Seçim Zirvesi’ sonrasında teşkilatı adına “Hazırız” mesajını da verdi.

 

Aydın’da en iyi neticeyi elde etmek için çalışacağız

Özellikle son dönemde kulislerde konuşulmaya başlanan erken seçimle ilgili kararın ardından açıklamalarda bulunan Özmen, Ak Parti İl Teşkilatının seçim için çalışmalarının her zaman olduğunu bu seçimde de Aydın olarak en iyi sonucu alacaklarını söyledi. Özmen açıklamasında, “Hayırlı uğurlu olsun. Allah yolumuzu açık etsin. Bugün itibariyle seferberliğimizi ilan ettik. İnşallah takvime uygun olarak genel merkezimizin talimatları doğrultusunda Aydın’da en iyi neticeyi elde etmek için çalışacağız” dedi.

 

Kaynak: (Gündem Aydın (Özel Haber)) - Gündem Aydın (Özel Haber) Editör: Gündem Aydın
Etiketler: AK, Parti, Aydın, Teşkilatı, seferberlik, ilan, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir