Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 13:15
 
AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı Aydın'a Geliyor!
Ankara Milletvekili ve Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanı M. Naci Bostancı, Teori ve Pratikte Uluslararası Siyasal İletişim: Batı Dışı Yaklaşımlar Sempozyumu için 12 Ekim Cuma günü Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi'ne geliyor
GÜNDEM Haberi
AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı Aydın'a Geliyor!

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan'ın moderatörlüğünde konuşmacı olarak yer alacak olan Prof. Dr. Naci Bostancı, Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu'nda saat 10.45'te başlayacak olan oturumda siyasal iletişim konusunda sahip olduğu önemli deneyimleri ve stratejileri katılımcılarla paylaşacak.

 

İletişim alanında duayen olan akademisyenlerin ve önemli siyasetçilerin katılacağı Teori ve Pratikte Uluslararası Siyasal İletişim: Batı Dışı Yaklaşımlar Sempozyumu 12 Ekim Cuma günü başlayacak. İki gün sürecek olan sempozyumda İdeolojiler, Siyasal Olaylar, Siyasal Semboller, Siyasal Aktörler, Politik Teori, Kamuoyu, Medya Teorileri, Siyasal İletişim, Siyasal Reklam, Siyasal Halkla İlişkiler, Kamuoyu Araştırmaları, Sosyal Medya, Toplumsal Hareketler, Darbeler, Uluslararası İlişkiler gibi önemli konular tartışılacak. 

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: AK, Parti, Grup, Başkanı, Naci, Bostancı, Aydın'a, Geliyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir