Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 22:58
 
AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen: “Siyasette Her Şey Olabilir”
Erken seçim tartışmalarının ardından AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Gündem Aydın'a özel açıklamalarda bulundu. Özmen, AK Parti’nin seçimlerle ilgili 2019 Mart ve Kasım gibi yapılacak şeklinde açıklamaları olduğunu ama siyasette her şeyin olabileceğini söyledi
SİYASET Haberi
AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen: “Siyasette Her Şey Olabilir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis grup toplantısında 'erken seçim' için çağrıda bulunmuş, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri seçimlerinin erkene alınarak 26 Ağustos 2018 tarihinde yapılmasını önermişti.

 

Erken seçim tartışmalarının ardından AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Gündem Aydın'a özel açıklamalarda bulundu. Özmen, AK Parti’nin seçimlerle ilgili 2019 Mart ve Kasım gibi yapılacak şeklinde açıklamaları olduğunu ama siyasette her şeyin olabileceğini söyledi.

 

Özmen, AK Parti’nin hiçbir zaman milletten kaçmadığını ve 7 Nisan’da gerçekleşen kongrenin ardından seçim çalışmalarına başladıklarını dile getirdi.

 

“Gönüllü ittifaklar olabilir”

 

Ayrıca Özmen, yerel seçimlerde Aydın’da olabilecek ittifaklarla ilgili şu an için bir ittifakın olmadığını Cumhurbaşkanının da dediği gibi belki gönüllü ittifakların olabileceğini söyledi. "AK Parti ve MHP tabanı Aydın'da birbirine çok yakın bir tabandır." şeklinde konuşmasına devam eden Özmen, seçimlerde en iyi neticeyi Aydın’da alacaklarını açıkladı. Özmen, yarın gerçekleşecek olan MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı görüşmesine atıf yaparak “Cumhurbaşkanımızın beyanı bizim için önemlidir.” dedi.

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, Ömer, Özmen:, “Siyasette, Her, Şey, Olabilir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir