Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 17:10
 
Akçanal'la Çerçioğlu Arasında Gerilim
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu nezaket ziyaretine giden İYİ Parti Aydın İl Başkanı Dr. Betül Akçanal ve il divan üyeleri randevu saati geçince belediye binasını terk etti
SİYASET Haberi
Akçanal'la Çerçioğlu Arasında Gerilim

Betül Akçanal, oluşturmuş olduğu İl Divan Üyeleriyle birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulunmak için 9 Kasım saat 12:30’a randevu aldı. İYİ Parti İl Başkanı Akçanal ve il divan üyeleri belirlenen saatten 5 dakika önce Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne geldi. Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevlileri Çerçioğlu’nun Germencik’ten gelen bir heyetle görüştüğünü bildirdi. Akçanal ve il divan üyeleri 12:35’e kadar bekledi. Önceden verilen randevu saatine uyulmaması üzerine Akçanal belediye binasını terk etti.

 

Daha sonra Çerçioğlu’nun o sırada herhangi bir görüşmesi olmadığı bilgisi il divanı üyeleri tarafından teyit edildi. İYİ Parti İl Başkanı Akçanal’ın binayı terk etmesinden sonra Çerçioğlu'nun "Ben sizi bekliyordum, görüşmem olduğunu kim söyledi" sözleri üzerine Akçanal’ı arayarak durumu bildiren divan üyelerine Akçanal, geri dönmeyeceğini belirtti. Bunun üzerine divan üyeleri binadan ayrıldı.

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Akçanal'la, Çerçioğlu, Arasında, Gerilim,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir