Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 22:03
 
AÖF Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
AÖF sınav sonuçları, 24-25 Kasım tarihlerinde sınava giren öğrencilerin araştırdığı konu olmaya başladı
EĞİTİM Haberi
AÖF Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sınav sonrası yayımlanan sorular ve cevaplar ile işaretledikleri seçeneklerin değerlendirmesini yapan öğrenciler, Anadolu Üniversitesi'nin resmi internet sitesi üzerinden sınav  sonuç açıklamasını bekliyor. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman erişime açılacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

 

AÖF SINAV SONUCU NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversitesi'nin yurt genelinde belirli sınav merkezlerinde birçok bölümde gerçekleştirilen AÖF sınavları, 24-25 Kasım tarihlerinde tamamlandı. Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında açıklama yapmayan  Anadolu Üniversitesi, sonuçları geçtiğimiz sınav dönemlerinde 20 gün içerisinde değerlendirme yaparak  erişime açmıştı. Aynı süreç bu dönem de göz önüne alınırsa, AÖF sınav sonuçlarının en geç 14 Aralık tarihinde erişime açılması bekleniyor.

SINAV SORULARI YAYIMLANDI 

AÖF sınavının soru ve cevaplarının açıklanmasına yönelik devam eden bekleyiş sonuçlandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuru ile soru ve cevapların, "https://ekampus.anadolu.edu.tr" adresinden yayınlandığı açıklandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AÖF, Sonuçları, Ne, Zaman, Açıklanacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir