Haber Detayı
06 Nisan 2018 - Cuma 00:57
 
Aydın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Bekliyor
Cumartesi günü gerçekleştirilecek AK Parti İl Başkanlığı 6’ncı Olağan Kongresi’ne katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor
SİYASET Haberi
Aydın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Bekliyor

Aydın Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak kongre öncesi salon baştan aşağıya bakıma alındı. Kongre için bir takım değişiklikler yapılan salonda bir yandan temizlik ve bakım çalışmaları yapılırken diğer yandan da salonun dış cephesi boyanmaya başladı.

 

Öte yandan sıkı güvenlik tedbirlerinin uygulanacağı şehrin muhtelif yerleri trafik kapatılacak. İl Emniyet Müdürlüğününce alınacak tedbirlere ilişkin Valilik açıklama yaptı. Yapılan açıklamada “Cumhurbaşkanımızın ziyaretleri nedeniyle 7 Nisan 2018 günü Batı Gazi Bulvarı (Kemer Meydanı ile Ramazanpaşa Kavşağı arası), Doğu Gazi Bulvarı (Zafer Meydanı ile Ramazanpaşa Kavşağı arası), Vali Konağı Caddesi (Kozdibi Kavşağı ile İstasyon Bulvarı Kavşağı arası), Atatürk Bulvarı (Ziraatçılar Kavşağı ile Batı Gazi Bulvarı Kız Meslek Lisesi Kavşağı arası) Hükümet Bulvarı Alt ve Üst Kesim saat: 07.00’den itibaren trafiğe kapatılacaktır.

 

Yukarıda belirtilen güzergâhlarda 6 Nisan 2018 günü saat 22.00’den itibaren etkinliklerin bitimine kadar araç park yasağı uygulaması yapılacaktır. Etkinlikler için İl merkezine gelecek vatandaşlarımızın araçlarını şehrin muhtelif yerlerindeki otoparklara, Yeni Dörtyol Kavşağı Eski Otogar içine, Hürriyet Bulvarı Girne Bulvarı istikametine, Doğu Gazi Bulvarı Forum istikametine ve Egemenlik Bulvarı civarına trafiği engellemeyecek şekilde park etmeleri, vatandaşlarımızın ve özellikle sürücülerimizin mağdur olmaması için yukarıda belirtilen güzergâhların yerine alternatif güzergâhları kullanmaları hususu kamuoyuna duyurulur.” denildi.


“Tüm halkımız davetlidir” 


7 Nisan günü yapılacak Ak Parti Aydın İl Başkanlığı 6. Olağan genel kurulu için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hasretle beklediklerini kaydeden AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, Erdoğan’ın kongre öncesi halka hitap edeceğini söyledi. Başkan Özmen,“7 Nisan Cumartesi günü saat 13.00’te 6. Olağan il kongresi vesilesiyle ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı hasretle bekliyoruz. Cumhurbaşkanımız Atatürk Kapalı Spor Salonu önünde kendisini bekleyen kalabalığa hitap edecek. Bu vesile ile tüm Aydınlı hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımızı karşılamak üzere Atatürk Kapalı Spor Salonu önüne bekliyoruz.” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Aydın, Cumhurbaşkanı, Erdoğan’ı, Bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir