Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 21:21
 
Böyle Olur Efelerin Muhtarlar Toplantısı
Aydın Efeler Kaymakamlığı 2018 yılında muhtarları üçüncü kez ağırladı
GÜNDEM Haberi
Böyle Olur Efelerin Muhtarlar Toplantısı

Efeler Kaymakamı İzzettin Sevgili'nin başkanlığında Yatırım İzleme ve Koordinasyon Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya muhtarların yanı sıra misafir olarak Aydın Kadın, Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ferdi Güneş ve Başhekim Yrd. Uzm. Dr. M. Onur Türkkan ile Uluslararası Göç Örgütü Birleşmiş Milletler Saha Sorumlusu Gözde Timurtaş katıldı.

 

Muhtarların sorunlarının konuşulduğu toplantıda misafir olarak katılanlar da sorumluluk alanlarına ilişkin bilgilendirme yaptı. Hastanenin servisleri ve fiziki koşulları hakkında bilgiler veren doktorlar muhtarlara hastaneyi tanıtan broşürleri dağıtarak acil durumlarda ve hamile vatandaşlarla ilgili kendilerine 7 gün 24 saat ulaşabileceklerini söyledi.

 

Gözde Timurtaş ise 15 pilot ilden biri olan Aydın’da ‘Göçmen Mevcudiyeti, Tespiti ve İzlemesi’ kapsamında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek muhtarlardan bu çalışma hakkında yardım istedi.

 

Öte yandan toplantıda hazır olan AYDEM Efeler Sorumlusu ve Efeler İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Esen yaptıkları çalışmalarla ilgili bir sunum yaptı.

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Böyle, Olur, Efelerin, Muhtarlar, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir