Haber Detayı
27 Nisan 2018 - Cuma 17:55
 
CHP Aydın İl Başkanı Çankır, Partililere Seslendi
CHP Aydın İl Başkanı, YSK’nın seçim takvimini açıklamasının ardından sosyal medya hesabından partililere seslendi
SİYASET Haberi
CHP Aydın İl Başkanı Çankır, Partililere Seslendi

İl Başkanı Çankır, Cumhurbaşkanı adayı ile milletvekili adaylarını belirlemek ve ittifak zemini bulmak için Partisinin gece gündüz çalıştığını ifade etti. Çankır, Aydın İl Başkanlığı olarak tüm milletvekili aday adaylarıyla görüşüp istişare halinde olduklarını belirterek Merkez yoklama sonrasında belirlenecek adaylara ilişkin görüşlerini yakın zamanda CHP Genel Başkanı ve Merkez Yönetim Kuruluna ileteceklerini ifadelerinde yer verdi.

 

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Parti içi demokrasinin işleyişine örgütlü bir şekilde sahip çıkılması gerektiğine dikkat çekerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Aydın'ın ve partimizin temsilini en yüksek orana çıkarmak için Yönetim Kurulumuzla ve ilçe örgütlerimizle beraber yürüteceğimiz bu sürece ilişkin, siz değerli üyelerimizin görüşleri partimiz için çok fazla önem taşımaktadır. Çünkü sokaklarda, alanlarda, meydanlarda olan sizlersiniz. O nedenle fikirlerinizi bizlere aktarmaktan kaçınmayınız. Örgütün sesini duymaktan memnuniyet duyacağız.”

 

Ali Çankır, sözlerinin sonunda her CHP’linin Kemal Kılıçdaroğlu gibi sağduyuyla düşünmesi gerektiğini ve Mustafa Kemal Atatürk gibi memleketin tamamını gönüllerde hmesini istedi.

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: CHP, Aydın, İl, Başkanı, Çankır,, Partililere, Seslendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir