Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 20:43
 
Erdoğan-Bahçeli ittifakı Türkiye’ye kazandıracak!
Erken Genel Seçim kararını Ankara’da karşılan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Gündem Aydın’a özel olarak gerçekleştirdiği açıklamalarda Erdoğan Bahçeli ittifakının Türkiye çok daha iyi noktalara taşıyacağını söyledi.
GÜNDEM Haberi
Erdoğan-Bahçeli ittifakı Türkiye’ye kazandıracak!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelini bir araya gelerek gerçekleştirdiği ‘Seçim Zirvesi’ sürecinde kendisi de Ankara’da olan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ankara’da 24 Haziran 2018 tarihinin son derece olumlu bir havada karşılandığını söyledi. Alıcık Gündem Aydın’a özel olarak gerçekleştirdiği açıklamada “Valla Ankara’da tarihin açıklanmasının yankıları çok güzel. Ülkemiz için Hayırlı olsun” dedi.

 

Erdoğan-Bahçeli ittifakıyla Türkiye çok daha iyi noktalarda olacak

 

Türkiye Cumhuriyeti devletinin selameti bekası için ne gerekiyorsa onun yapılacağının altını çizen Alıcık, “Biz de hep beraber sayın genel başkanımızın direktifleri doğrultusunda çalışacağız. Hep beraber inşallah Aydın’ı en iyi noktayı getirmek için mücadele edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli birlikteliğiyle inşallah Türkiye çok daha iyi noktalarda olacak” dedi.

 

Kaynak: (Gündem Aydın (Özel Haber)) - Gündem Aydın (Özel Haber) Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Erdoğan-Bahçeli, ittifakı, Türkiye’ye, kazandıracak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir