Haber Detayı
01 Nisan 2018 - Pazar 05:16
 
GEKA Moskova Turizm Fuarı’nda
Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) 13-15 Mart 2018 tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da gerçekleşen 25’nci Moskova Seyahat ve Turizm Fuarı’nda (MITT) katıldı
TURİZM Haberi
GEKA Moskova Turizm Fuarı’nda

Rusya'nın en büyük seyahat ve turizm fuarına katılan GEKA, bölge turizminin tanıtılması amacıyla paydaşı olan kuruluşlarla stant açarak ziyaretçilerine bölgenin turizm sektörüne ilişkin tanıtım yaptı.

Tüm dünyadan tur operatörleri, hava yolu şirketleri, seyahat acenteleri, turizm yazarları, turizm teknolojisi üreten firmalar, restoranlar, turizm birlikleri, oteller, gemi turizmi şirketleri, turizm pazarlama şirketleri ve turizm sektöründe faaliyet gösteren birçok profesyonelin ilgi gösterdiği fuara 200'e yakın ülke ve bölgeden yaklaşık 2000 şirket katıldı.

Öte yandan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş GEKA standına ziyaret gerçekleştirerek katılımcılardan fuara ilişikin bilgiler aldı. Türkiye'nin ve Güney Ege'nin tanıtımı için oldukça önemli olan MITT Moskova Fuarı'na gösterilen ilginin memnuniyet verdiğini söyleyen GEKA katılımcıları 2018 yılında Rusya Federasyonu'ndan Güney Ege'ye gelecek turist sayısında artış olabileceğini dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEKA, Moskova, Turizm, Fuarı’nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir