Haber Detayı
12 Ocak 2019 - Cumartesi 17:32
 
Güler: Adil ve Adaletli Bir Başkan Olacağım
31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının Köşk Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Nuri Güler ilk açıklamasını Gündem Aydın’a yaptı
SİYASET Haberi
Güler: Adil  ve Adaletli Bir Başkan Olacağım

Nuri Güler “Şahsım olarak öncelikle adaylığım konusunda çalışmalar yürüten AK Parti yöneticilerine ve teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Köşk’lü vatandaşlarımıza hizmet edebilme imkanı yakaladığımız için mutluyum. Gece gündüz demeden sokak sokak, ev ev, gezerek bütün vatandaşlarımızla gönül birliği oluşturup, gönül belediyeciliğin temel taşlarını oluşturmak için çalışacağız. Tabi onların desteğine çok ihtiyacımız var. Adil ve adaletli bir belediye başkanı olacağız. Bütün hemşerilerimizin emrinde Köşk’ümüze hizmet edeceğiz” dedi.

 

MHP’nin kökleriyle aynı köke sahip olduklarını belirten Güler sözlerini şu ifadelerle tamamladı. “MHP’li kardeşlerimizle aynı duygu ve düşünce içerisindeyiz. Memleketin birliği ve bütünlüğü konusunda aynı düşünceye sahip insanlarız. Bugün farklı siyasi parti çatısı altında siyaset yapıyor olabiliriz, ancak Ülkemize karşı yapılan her saldırıda aynı safta omuz omuza durduk. Bu nedenle biz tek yumruk olarak mücadele edeceğiz.”

Kaynak: (Gündem Aydın) - İnan Gül Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Güler:, Adil, , ve, Adaletli, Bir, Başkan, Olacağım,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir