Haber Detayı
06 Nisan 2018 - Cuma 13:36
 
Halk Oyunlarımız Türkiye Finalinde
Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakacan, halk oyunları gösterilerinde Ege bölge birinciliğini kazanan Efeler Gençlik Spor Kulübü Derneğini kutladı
GÜNDEM Haberi
Halk Oyunlarımız Türkiye Finalinde

Aydın Efeler Gençlik Spor Kulübü Derneği, kazandıkları Ege Bölge birinciliği kupasıyla Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti.

 

Efeler Gençlik Spor Kulübü Derneği yarışmacıları; Efeler Belediyesi, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Halk Oyunları Federasyonu (THOF) iş birliği ile düzenlenen ‘Halk Oyunları Aydın Grup yarışmasında Yıldızlar Geleneksel Düzenlemesiz dalında Ege bölge birincisi oldu.

 

Efeler Gençlik Spor Kulübü Derneği Antrenörü Süleyman Durmuş, Beden Eğitimi Öğretmeni Tarık Kovank ile öğrenciler Atakan Han, Baran Yiğit ve Servet Uçar kupalarıyla birlikte Başkan Özakcan’ı ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan başarılarından dolayı öğrencileri kutlayarak, Efeler ilçesini, Aydın’ı ve Ege bölgesini Türkiye finallerinde temsil edecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Halk, Oyunlarımız, Türkiye, Finalinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir