Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 21:06
 
İyi Parti Net; 4’ü Bizim 4’ünü Paylaşırlar!
Aydın Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) 7 Milletvekiliyle temsil ediliyor. 24 Haziran’da 8. Milletvekilini de meclise gönderecek Aydın’da yeni kontenjanı kimin alacağı merak konusu. Gündem Aydın olarak görüşlerine başvurduğumuz İyi Parti İl Başkanı Recep Taner, 4 milletvekili öeclise İyi Partinin göndereceğini ileri sürdü.
GÜNDEM Haberi
İyi Parti Net; 4’ü Bizim 4’ünü Paylaşırlar!

Kritik Erdoğan-Bahçeli zirvesinde kesin tarihin açıklanmasının ardından seçim startı bütün partilerde verilirken yaklaşık 2,5 ay sürecek maraton da başlamış oldu. 7 milletvekili çıkartan Aydın’da bu seçimle birlikte milletvekili sayısı da 8’e çıkacak. Mevcut dağılıma göre Ak Parti 3, CHP 3 ve MHP 1 olmak üzere Aydın Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) 7 Milletvekiliyle temsil ediliyor. 24 Haziran’da 8. Milletvekilini de meclise gönderecek Aydın’da yeni kontenjanı kimin alacağı merak konusu

TANER, MECLİSE İYİ PARTİ 4, CHP 2 VE AK PARTİ 2 VEKİL GÖNDERECEK

24 Haziran’da 8 Milletvekilini meclise gönderecek Aydın’da yeni kontenjanı kimin alacağı konusunda görüşlerini aldığımız İyi Parti İl Başkanı Recep Taner Gündem Aydın’a özel yaptığı değerlendirmede  bu seçimlerin en çok İyi Parti için bir çıkış olacağını, söyledi.  Taner, Aydın’dan meclise gidecek 8 vekilden 4’ünü İyi Parti’nin meclise göndereceğini ve Aydın’da birinci partinin kendileri olacağını iddia ettiği açıklamasında “Geri kalan 4 milletvekilini de AK Parti ve CHP’nin bölüşecek” dedi. İyi Parti İl Başkanı Taner, MHP’nin Aydın’da meclise milletvekili gönderemeyeceğini de savundu.  

Kaynak: (Gündem Aydın (Özel Haber)) - Gündem Aydın (Özel Haber) Editör: Gündem Aydın
Etiketler: İyi, Parti, Net;, 4’ü, Bizim, 4’ünü, Paylaşırlar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir