Haber Detayı
26 Nisan 2018 - Perşembe 16:07
 
Kamudan Birçok Sürpriz İsim Olacak!
Erken seçim hazırlıkları aralıksız sürerken, partiler aday adaylığı süreciyle ilgili bilgiler netleşmeden kamuoyuyla bilgi paylaşmıyor. Aydın’da önceki dönemlerde 7 olan milletvekili sayısı 8’e çıkarken partilerin il başkanları son düzenlemeler ve seçim süreciyle ilgili olarak parti genel merkezlerinde çalışmalarını sürdürüyor
SİYASET Haberi
Kamudan Birçok Sürpriz İsim Olacak!

ADAY ADAYLARINI HAFTA SONUNDA ÇANKIR AÇIKLAYACAK


Hafta sonunda netleşecek listelerle ilgili Gündem Aydın olarak gerçekleştirdiğimiz röportajda Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanlığından süreçle ilgili olarak net bilginin basınla hafta sonunda paylaşılacağı bilgisine ulaşılırken, Ankara’da olan CHP İl Başkanı Ali Çankır’ın aday adaylıkları ile ilgili açıklamayı bizzat yapacağı ifade edildi. 

KAMUDA BİRÇOK SÜRPRİZ İSİM VAR!


24 Haziran’da gerçekleşecek erken seçim için kamu kuruluşlarında çalışan devlet memuru ve bürokratların istifa ederek aday adaylıkları için başvuru süreleri bugün sona erecek. Aydın’da birçok kamu kuruluşunda devlet memurları ve bürokratların Aday Adaylığı ile ilgili istifaları beklenirken aralarında birçok sürpriz ismin de var olduğu bilgisine ulaşıldı. 

AYRINTILAR GELECEK….

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kamudan, Birçok, Sürpriz, İsim, Olacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir