Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 16:16
 
Modifiye Tutkunları Söke’de Bir Araya Geldi
Driftzone Garage ekibi kurucuları tarafından düzenlenen “Modifiye tutkunları Buluşması” Söke’de gerçekleşti
GÜNDEM Haberi
Modifiye Tutkunları Söke’de Bir Araya Geldi

Modifiye Tutkunları İsmail Sayak, Engin Tuncay, Murat Biçer, İbrahim Basut ve Yaşar Hınçal tarafından 2010 yılında kurulan ve zaman zaman buluşmalar gerçekleştiren Driftzone Garage ekibi son buluşmasını 15 nisan pazar günü Söke Halil Öcal caddesi’nde gerçekleştirdi.

 

“Modifiye tutkunları Buluşması” kapsamında modifiye araç tutkunları bir araya gelirken, buluşmaya Aydın ve çeşitli illerinden katılan yaklaşık 120 modifiyeli aracın, renkleri, motor kuvvetleri, ses sistemleri gibi özellikleri meraklılarıyla paylaşıldı.

 

MODİFİYE KÖTÜ BİR ŞEY DEĞİL

 

Etkinliğe gelen modifiye tutkunları, kendi otomobillerini tanıtırken ilginç araçları da inceme fırsatı buldular. Organizasyonda özellikle ses sistemleri donatılmış araçlar büyük ilgi görürken, araçlardan çalan şarkılarla katılımcılar keyifli dakikalar geçirdiler.

 

“Modifiye tutkunları Buluşması” düzenleyen Driftzone Garage ekibi kurucularından İsmail Sayak, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada, amaçlarının trafiğe zarar vermeden eğlenmek olduğunu ifade ederek, “Driftzone Garage ekibi olarak çevre il ve ilçelerdeki modifiye meraklısı gençlerle bir araya geldik. Buraya gelen modifiye tutkunları araçlarda bulunan müzik sistemleri ve görsellikleri göstererek meraklıların beğenisine sundular. Yaklaşık 120 araç etkinliğimize katıldı. Amacımız birilerini rahatsız etmek veya zarar vermek değil. Bizim asıl amacımız gençlerin biraz sosyalleşmesini sağlamak, modifiyenin bir kez daha yasaklanamaz ve kötü bir şey olmadığını belirtmek” diye konuştu.

 

Modifiye tutkunları geçirdikleri keyifli bir günün sonunda bir daha ki buluşma için sözleşerek alandan ayrıldılar.

 

Kaynak: (Gündem Aydın (Özel Haber)) - Gündem Aydın (Özel Haber) Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Modifiye, Tutkunları, Söke’de, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir