Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 15:17
 
Özhaseki İddialı Konuştu: Aydın'ı Alacağız
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, "Aydın'da iddialıyız, bir çok şehirde kafamız net" dedi
GÜNDEM Haberi
Özhaseki İddialı Konuştu: Aydın'ı Alacağız

SEÇİMDE ÖZELLİKLE İZMİR’DE İDDİALIYIZ

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki  "81 ile baktığınızda az ya da çok çalıştığınız yerleri saptadınız mı?" sorusuna şöyle yanıt verdi ; "Kendi içinde özeleştiriyi acımasızca yapan bir partiyiz. Çok iyi göründüğümüz yerde bile bazen içimizde yerden yere vurur, milletin önünde itiraf ederiz. Bizde “Bu belediye başkanı çok kötü, yanlış işleri var, sahip çıkalım” gibi bir zihniyet yok. Adamın hırsızlığı ayyuka çıkmış, belgeler ortada, İçişleri Bakanlığı operasyon yapmış, belediyenin önünde “En büyük başkan bizim başkan, yedirmeyiz” diye bağırmayız,. Kendi içimizde belediyelerimizi belki de fazlaca yıpratıyoruz."

 

Özhaseki daha önce başaramayıp bu sefer alırız dediği yerlerle ilgili "Özellikle şu anda İzmir’de iddialıyız. O lezzeti tattırıp hizmetlerimizle kalıcı olacağız. Eskişehir, Hatay ve Aydın’da da iddialıyız" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Özhaseki, İddialı, Konuştu:, Aydın'ı, Alacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir