Haber Detayı
25 Aralık 2018 - Salı 10:02
 
Özlem Çerçioğlu'na Hakkımızı Helal Etmiyoruz
Aydınlı vatandaşlar Çerçioğlu'na sosyal medya üzerinden tepki gösterdi
GÜNDEM Haberi
Özlem Çerçioğlu'na Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na sosyal medya paylaşım sitelerinde tepki yağdı. 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yeniden aday gösterilen Özlem Çerçioğlu, son günlerde sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden oldu. 

 

EN BÜYÜK YATIRIM "DEVEYE"

 

Özlem Çerçioğlu'nun önceki günlerde Efeler ilçesine bağlı Umurlu Mahallesinde açılışını gerçekleştirdiği "Deve Heykeline" Aydınlı vatandaşlar büyük tepki gösterdi. Özlem Çerçioğlu'nun yıllardır söz verdiği yatırımları bir türlü gerçekleştirmemesini dile getiren vatandaşlar, "En büyük yatırımı deveye yaptı" şeklinde paylaşımlar yaptı. Ayrıca sosyal medyada en dikkat çekici paylaşımlardan biride şu oldu. "Yıllardır Aydın'a verdiği yatırım sözlerini tutmayan Özlem Hanım "Deve" heykeli açmış. Kaç para verdi bu heykele açıklarsa memnun olacağız." 


PEYNİR, YOĞURT, ET 

 

Aydın'lı vatandaşlar Özlem Çerçioğlu'nun ilçelerdeki vatandaşlara ücretsiz olarak peynir, yoğurt ve et dağıtıldığı iddialarını sosyal medyada eleştiri yağmuruna tuttu. Dağıtılan ürünlerin resimlerini paylaşan vatandaşlar "Hakkımızı helal etmiyoruz" şeklinde paylaşımlarda bulundu.

Kaynak: (Gündem Aydın) - İnan Gül Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Özlem, Çerçioğlu'na, Hakkımızı, Helal, Etmiyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir