Haber Detayı
27 Nisan 2018 - Cuma 12:28
 
Rıza Posacı Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Görevlerinden İstifa Etti
Efeler Ziraat Odası Başkanı ve AK Parti Efeler Belediye Meclis üyesi Rıza Posacı, Aydın milletvekilliği aday adaylığı için görevlerinden istifa etti
SİYASET Haberi
Rıza Posacı Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Görevlerinden İstifa Etti

Rıza Posacı, yaptığı açıklamada “Bugün bize yıllardır gönül vermiş olan dostlarımızla yaptığımız istişareler sonunda Aydın milletvekilliği aday adaylığına başvurmak için Efeler Ziraat Odası Başkanlığı ve Belediye Meclis üyeliklerinden istifa etmiş bulunmaktayım. Bu görevlerde bize destek olan herkesten helallik istiyorum. Uzun zamandan beri çiftçilerimizin bize büyük teveccüh gösterip lütfettikleri bu görevi severek ve elimizden gelen tüm imkânlarımızla yaparak faydalı olmaya çalıştık. Bu kurumla gönül bağım hep yaşayacak, çiftçilerimizle olan iletişimimiz bundan önce olduğu gibi bundan sonra daha büyük bir sorumluluk bilinciyle hiç azalmadan devam edecek.” dedi.

 

Yıllardır çiftçiler için mücadele ettiğini söyleyen Posacı, açıklamasının devamında “Görevim gereği yıllardır ilimizin tarımsal alanda kalkınması gelişmesi, çiftçilerimizin alın terinin karşılığını alması için verdiğim mücadele bundan sonraki süreçte daha da artarak sürecek. Siyaset unutulmamalı ki halkı adaletle temsil etmektir, hiçbir karşılık beklemeden hizmet etmektir. Gerektiğinde eza ve cefa çekmektir. Ben bu doğrultuda halkımızın ve çiftçilerimizin ısrarlı taleplerinin neticesinde bu kararı almış bulunmaktayım. Adaylığım konusundaki takdir genel merkezindir ancak süreç nasıl son bulursa bulsun halkımızın bizimle, el ele kol kola girdiğimiz bu yolda yürümekten asla imtina etmeyeceğine yürekten inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Rıza, Posacı, Milletvekilliği, Aday, Adaylığı, İçin, Görevlerinden, İstifa, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir