Haber Detayı
21 Nisan 2018 - Cumartesi 16:29
 
Sporun Yıldızları Aydın'da
Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) 2017 - 2018 Sezonu Yıldızlar Ligi Hentbol yarı final müsabakaları Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde başladı
SPOR Haberi
Sporun Yıldızları Aydın'da

Spor Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen müsabakalar, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde devam ediyor.

 

Hentbol yarı final müsabakalarına erkekler kategorisinde Adana, Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul (Avrupa - Asya), Kahramanmaraş, Kırşehir Mersin, Muğla, Nevşehir, Tekirdağ ve Yozgat karma takımları olmak üzere toplam 12 takım katıldı. Kızlar kategorisinde ise Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, İstanbul (Avrupa - Asya), İzmir, Kahramanmaraş, Manisa ve Yozgat karma takımları olmak üzere 12 takım katıldı.

 

İlk 6 takım finale çıkacak

 

Aydın’da Efeler Mimar Sinan Spor Salonunda ve Aydın Lisesi Spor Salonunda başlayan müsabakalarda erkekler ve kızlar kategorisinde ilk 6’da yer alan takım, Türkiye finaline çıkma hakkı kazanacak.

 

22 Nisan 2018 Pazar günü tamamlanacak olan yarı final müsabakalarının ardından derece elde eden takımlara Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalya ve başarı belgesi, yarı finallere katılan tüm takımlara da katılım belgesi takdim edilecek.

Kaynak: Editör: Gündem Aydın
Etiketler: Sporun, Yıldızları, Aydın'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir