Haber Detayı
31 Mart 2018 - Cumartesi 18:08
 
Üçüncü Defa Aydın'a Geliyor
Aydın’a 3. defa gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Nisan’da gerçekleşecek AK Parti İl Kongresinde Aydınlılara seslenecek. Kongre sonrası yönetim kurulunda yapılacak değişiklikler ise en çok merak edilenler arasında..
SİYASET Haberi
Üçüncü Defa Aydın'a Geliyor

İlçe kongrelerini tamamlayan Ak Parti’de gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılacağı il kongresine çevrildi. Daha önce 2 kez Aydın’a gelerek Aydınlılara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3. kez Aydınlılarla buluşacak.

“Hem Aydın’a hem de ülkemize 2023 vizyonunda büyük katkılar sağlayacağız”

AK Parti Aydın 6. Olağan İl Kongresine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağını ifade eden İl Başkanı Ömer Özmen, 7 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 13:00’te tüm Aydınıları gerçekleşecek mitinge davet etti. Özmen, 2019 ve 2023 seçimlerine giden süreçte destek vermek isteyen herkesi birlikte yürümeye ve omuz omuza mücadele yapmaya davet ettiği açıklamasında; “Ocak ayı içinde başladığımız ilçe kongreleri sürecini Şubat itibariyle bitirmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki süreç için kongrelerimizde önemli bir sinerjinin yaratıldığını düşünüyorum. Bu sinerji, hem Aydın’a hem de ülkemize 2023 vizyonunda büyük katkılar sağlayacak. Artık 2019 için tüm mesaimizi harcayarak yoğun bir şekilde çalışacağız” diye konuştu.

“Cumhurbaşkanımızı Aydın’da en iyi şekilde ağırlayacağız”

AK Parti İl Başkanı Özmen Aydınlıların da bu buluşmayı çok istediklerini ifade ederek; “Cumhurbaşkanımızın Aydın'a gelecek olması, Aydın’ı ne kadar önemsediğini göstermesi açısından da önemli bir gösterge. Biz, Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşkilat olarak çok büyük bir sevgi ve saygı duyuyoruz. Kendisini AK Parti İl Teşkilatı ve Aydın olarak en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

“Yönetimde küçük değişiklikler olabilir!”

Kongre sonrasında yönetim kurulu listesinde değişimlerin de olabileceği sinyalini veren Özmen, küçük değişikliklerle yola devam edeceklerini söyledi. AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen’in kamuoyuna duyurduğu 50 kişilik AK Parti İl Yönetim Kurulu listesinde bir önceki yönetime göre 35 yeni isim listeye girmişti. İl Yönetim Kurulunun üçte ikisinin yenilendiği listede gerçekleşecek değişimler şimdiden merak konusu oldu.

Daha önce açıklanan AK Parti İl Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluşuyor:

Aydın Abdül Aydeniz

Adnan Şen

Ahmet Kürşat Uğur

Akın Aksu

Avni Fatih Kaymaz

Ayşe Çenet

Aytaç Arslan

Cenk Ünlü

Cihat Akkuş

Cüneyt Bayraktar

Durmuş Acar

Duygu Göğde

Duygu Tosun

Erdoğan Yanık

Ersin Akay

Fırat Çobanoğlu

Hakan Karaman

Hatice Pala

Hatice Vahide Aysan Aksoy

Hümeyra Ege

Hüseyin Ertabur

Hüseyin Pekgüzel

Hüsnü Elbir

İbrahim Gündeş

Kerim Toker

Makbule Atanmış

Mediha Turgut

Mehmet Bayar

Mehmet Kıvanç

Mehmet Sabuncu

Mehmet Şirinkaya

Mehmet Türkoğlu

Mehmet Yağcı

Merve Çulha

Murat Sandıkçılar

Murat Uyaroğlu

Mustafa Acar

Mustafa Sabri Karadeli

Mustafa Üpbül

Muzaffer Gürgen

Nihat Aktakka

Oğuzhan Karaçor

Orhan Şeşen

Ömer İncedal

Sema Coşkun Yayla

Serkan Zelman

Tuğrul Çıvgın

Ufuk Oruç

Uğur Çetin

Kaynak: Editör:
Etiketler: Üçüncü, Defa, Aydın'a, Geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir