AK GENÇLİK AYDIN’DAN CHP’YE SERT YANIT

Kodalak yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

Cumhuriyet Halk Partisinin Gençlik Örgütü Başkanı Mustafa kardeşimizin yaptığı açıklamadan anlıyoruz ki kendisi sayı saymayı yeni yeni öğreniyor. İlkokul düzeyinde bir zihin yapısına sahip olduğu düşünüldüğünde kendisini yadırgamıyoruz elbette fakat Milli Eğitim Müdürlüğümüzü göreve çağırıyoruz. Çağırıyoruz çünkü Mustafa kardeşimiz okumayı da bilmiyor. Hatta gördüğümüz kadarıyla dinlediğini anlama melekesine de pek sahip değil. Buradan kendisine Halk Eğitim Merkezlerimiz aracılığıyla bu yetilerini geliştirebileceğini ifade ediyoruz.

KİT komisyon başkanımız ve milletvekilimiz Mustafa SAVAŞ geçtiğimiz günlerde şehir hastanesiyle ilgili bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklama yine bu zevatın zaten bozuk olan ayarlarını iyice kaçırttı. Oysa sorulan sorular oldukça net ve açıktı. Bu arkadaşlar bu sorulara yanıt vermek yerine siyasetin çukuru olarak tanımlanabilecek bir seviyeyle vekilimize saldırmaya başladılar. Bu had bilmezlere cevap vermek dahi bizler için büyük bir zül’dür. Fakat bizler biliyoruz ki eşekler anırıyor diye aslanlar susmazlar.

Şimdi gelelim meselemize. Bu örgüt başkanı bilmiyor olabilir fakat ilgili bakanlık oldukça titiz bir çalışma yaparak yeni bir planlama yapıyor. Yapılan yeni planlamada yaklaşık 1000 dönümlük arazinin yapılacak altyapı çalışmaları için yeterli olduğu ve yaklaşık 700 dönümlük birinci sınıf tarım arazilerinin imara açılmasının gereksiz olduğu ifade ediliyor. Bunun üzerine altyapı görevi Büyükşehir Belediyesine ait olmasına rağmen herhangi bir icraat görülemiyor. İddiaya göre burada birilerinin! arazilerinin olduğu ve büyükşehir belediyesinin bu rantı sağlamak adına ek 700 dönümlük arazi talep ettiği ifade ediliyor.

Anlama melekesi kıt olan Mustafa Dinç kardeşimizde kendisince doğal yaşam parklarının imar durumuyla ilgili açıklama yapmaya çalışıyor. Bak Mustafa Dinç kardeş; bahsi geçen alanda ve çevresinde kimlerin arazilerinin olduğunun sorusunu soruyor sayın vekilimiz. Ekstra olarak istenen arazinin kimlere rant yaratacağını soruyor sayın vekilimiz. Tahsisi gerçekleşen 1000 dönümlük arazinin niçin yetersiz olduğunu düşündüğünüzü soruyor sayın vekilimiz. Bunların cevabını istiyor sayın vekilimiz, senin hastalıklı düşüncelerini kamuoyuyla paylaşmanı değil!

Bildiğiniz gibi Dünya’da gıda krizi yaşanıyor. Gıda güvenliği her ülke için öncelikli güvenlik meselesi halini alıyor. Tarım Bakanlığımız da gıda güvenliğinin sağlanabilmesi ve üretimin arttırılması hedefiyle tarım arazilerinin imara açılması meselesinde ince eleyip sık dokuyor. Soyadı Dinç olup zihni hiç dinç olmayan Mustafa Dinç kardeşimizin bunları anlamasını beklemek kendisine ağır gelebilir fakat gerçek bu. Bakanlığımız sizler birilerine rant sağlayasınız diye birinci sınıf tarım arazilerini imara açmak zorunda değil. Eğer bu alan yetersiz ise neden yetersiz olduğunu çıkıp açıklayın, salyalarınızı akıtarak sayın vekilimizi hedef almayın.

Bu iş bilmezler her zaman olduğu gibi yapılan ak icraatları gölgelemek adına çeşitli girişimlerde bulunuyorlar. Beceriksiz oldukları kadar cüretkar olan bu arkadaşlara bizler ancak Allah akıl versin diye dua edebiliriz. Biliyoruz beceriksizsiniz. Bizim bildiğimizi tüm Aydın halkı da biliyor. Beceriksizliğinizi perdelemek adına kamuoyunu yönlendirmeye çalışıyorsunuz ama artık kimse yemiyor. Allah size akıl fikir versin. dedi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.